راهنمای خرید دستگاه بلوک زنی

راهنمای خرید دستگاه بلوک زنی

نکات مهم در خرید دستگاه بلوک زن  چیست

همزمان با رشد سریع پیشرفت در صنعت ساخت وساز، آفریقا به دنبال دستیابی به فناوریهای جدید در این زمینه است چرا که تکنولوژیهای نو باعث سرعت، راحتی و مقرون به صرفه شدن ساخت و ساز می شود. بعضی از بازارها بدنبال سازه های پیش ساخته یا پنل های بتنی  یا چیزهای مشابه اینها به منظور ساخت خانه هایی با هزینه کم هستند. با این حال، بر طبق نظریه نازلی دیکسون هیدرافورم که با سابقه ترین تولید کننده بلوکهای سیمانی فاق دار(نر و مادگی) درصنعت ساختمان از آفریقای جنوبی است، مقاومت زیاد در سازه های پیش ساخته را وابسته به چند عامل می داند:

- پنل ها باید در یک کارخانه معمولا در یک شهر بزرگ ساخته شوند، اما هزینه حمل و نقل با توجه به موقعیت مکانی بسیار زیاد است وهرگونه صرفه جویی باعث کاهش محسوس هزینه های حمل و نقل می شود.

- با توجه به مکان مورد نظر مزایا بسیار کم است زیرا تنها 1 یا 2 نفر از افراد محلی برای کار در یک حرفه بدون تخصص در نظر گرفته می شوند.

یکی از بهترین ایده ها در ایجاد کسب و کار، سرمایه گذاری در دستگاه های تولید بلوک و بلوک زن  است که بعد از آماده شدن زمین مورد نظر شروع به تولید محصولات با کیفیت با هزینه کم می کند.

دستگاه بلوک زن  متحرک که دستگاه بلوک زن تخم گذار نیز نامیده می شود؛  همزمان با تولید بلوک حرکت می نماید. این دستگاه می تواند تک کاره و یا دو یا سه کاره باشد. دستگاه تک کاره بلوک زن ، قابلیت تولید تنها بلوک را دارد. اما دستگاه چندکاره بلوک زن  علاوه بر تولید انواع بلوک قابلیت تولید انواع جدول، کانیوو و آبرو و همچنین قابلیت تولید انواع فلاورباکس و باکس های تزئینی را دارد.

 بلوک زن  در انواع مدل ها در بازار موجود است. در خرید دستگاه بلوک زن باید به چند نکته توجه نمود که عبارتند از:

۱-قطعات مصرفی و لوازم و تجهیزات به کار رفته در دستگاه باید از برندهای معتبر جهانی باشد.

۲-شرکت تولید کننده دستگاه بلوک زن شرکت با تجربه و نامداری باشد.

۳-ظرفیت تولید دستگاه با نیاز تولید شما مطابقت داشته باشد.

۴-توجه به کیفیت محصول تولیدی حائز اهمیت است.

۵-توجه به جنس به کار رفته در بدنه دستگاه و اهمیت کیفیت در مراحل تولید بدنه و قالب از جمله جوشکاری، خمکاری و فرزکاری و استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز و نقش نیروهای متخصص همگی مواردی هست که در تولید دستگاه بلوک زن نقش مهمی دارد.

بتن ماشین اصفهان با حدود ربع قرن سابقه در عرصه صنعت و ساخت ماشین آلات ، نامی آشنا در صنعت ماشین سازی ایران عزیز است. بتن ماشین اصفهان علاوه بر تولید ماشین آلات صنعتی و ساختمانی در زمینه طراحی و ساخت، طبق سفارش مشتریان نیز عمل می نماید.نگاه متفاوت این شرکت به بازارهای جهانی و ورود در این بازارها شرکت را در رنکینگ ماشین سازان دنیا قرار داده است.

جهت استعلام قیمت بلوک زن  یا خرید بلوک زن با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .